Preskočiť na obsah

„Zoomom“ inšpirovaný paranormálny horor vás naučí bezpečnosti na webe

Ani doma nie ste v bezpečí.

Život počas „karantény“ nie je jednoduchý a aj pri dodržiavaní sociálneho odstupu snáď v každom z nás chýba akýsi pocit normálnosti. Hlavne počas vrcholu prvej vlny si ľudia na celom svete hľadali všemožné spôsoby na zabavenie sa či zahnanie nekonečnej nudy.

Zoom či iné platformy na skupinové hovory sa stali štandardom nielen komunikácie, ale i trávenia času so svojimi priateľmi a blízkymi. „Zoom“ maturity, „Zoom“ párty, „Zoom“ rande. Takmer všetky dôležité ľudské potreby prebiehali cez kamery.

V horore Host od Shudder sa stretneme so 6 kamarátmi, ktorých pravidelné virtuálne popíjanie unudí natoľko, že sa rozhodnú pozvať médium a zorganizovať skupinovú seansu. Na smolu kamarátov, démonické sily a duchovia 21. storočia vedia cestovať aj internetovou dimenziou. Večer, ktorý mal byť zábavným a napínavým spestrením monotónneho života, sa premení na reálny horor.

Film zrežíroval Rob Savage. So scenárom mu pomohli Jed Shepherd a Gemma Hurley.

Zaujímavosťou je aj to, že počas produkcie kvôli pravidlám sociálneho odstupu režisér Rob Savage nikdy nevkročil do miestnosti ktoréhokoľvek herca. Tí si pripravili osvetlenie, kameru i viaceré praktické efekty sami.

V Host si zahrali Haley Bishop, Jemma Moore, Radina Drandova, Caroline Ward, Emma Louise Webb, Alan Emrys a Patrick Ward.

Host je z produkcie Shadowhouse Films a vyšiel exkluzívne na streamovacej platforme Shudder 30.07.2020.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *