Preskočiť na obsah

Zvrátený vzťah vražedného páru je jedinou šancou na prežitie vo filme Hounds of Love

Vzťahová dynamika sériového vraha a jeho manželky vo filme Hounds of Love.

V austrálskom mestečku Perth sa v osemdesiatych rokoch diali desivé veci. Horúce ulice sa stali loveckým revírom sériových vrahov, ktorých obeťami boli výhradne mladé dievčatá dostatočne naivné na to, aby vstúpili do pasce na pohľad sympatickému páru. Áno, John White a Evelyn White boli sadistickým duom. Ako to v mnohých prípadoch býva, nikto týmto zmiznutiam neprikladal obrovskú váhu a tak sa väčšia obozretnosť nestala súčasťou výbavy každého mladého dievčaťa.

Rovnakej chyby sa dopustila Vicki Maloney, ktorú pár uniesol a uväznil vo svojom dome. Každou stratenou hodinou bola bližšie k svojej smrti a tak musela veľmi pohotovo vymyslieť plán, ktorý by zvýšil jej šance na prežitie.

Počas svojho bolestivého pobytu si všimla zvláštnu dynamiku vzťahu zvráteného páru. Vicki tak začne Evelyn podsúvať myšlienky spochybňujúce úmysly a lásku Johna. Vicki si však bude musieť prejsť peklom, ak chce so svojim plánom uspieť a vytrpieť si šancu na prežitie.

Hounds of Love je režisérskym debutom Bena Younga a od svojej premiéry na festivale SXSW 11. marca naň nepočuť krivé slovo. Z medzinárodného filmového festivalu v Bruseli si film odniesol ceny za najlepšiu herečku a réžiu. V Benátkach sa taktiež dočkal ceny za najlepší ženský herecký výkon.

Vo filme si zahrali Ashleigh Cummings, Emma Booth, Stephen Curry, Susie Porter, Damian de Montemas, Harrison Gilbertson a Fletcher Humphrys.

Hounds of Love vyjde 12. mája vo vybraných kinách v USA a 28. júna už naostro vo Francúzku.

Pozrite si nový a v poradí druhý trailer:

Trailer č.1:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: