Preskočiť na obsah

Pozrite si trailer na krvavú bazénovú párty

Najlepšia letná párty neex….

Minulý rok v apríli sme napísali článok o pripravovanom horore Pool Party Massacre a tentokrát prinášame správu, že film vyjde cez Terror Films už tento august. Túto slávnostnú udalosť klasicky sprevádza nový trailer, ktorý sa nachádza v necenzúrovanej podobe.

Samotný koncept filmu neprináša nič svetoborné a režisér/scenárista Drew Marvick to ani nemal v pláne. Jeho celovečerný režisérsky debut má byť zábavným a krvavým hororom inšpirovaným The Slumber Party Massacre, ktorý sa neberie vážne. Veď Pool Party Massacre je film o partii bohatých a privilegovaných žien, ktoré vyzerajú dobre v plavkách a slnko ich vyženie na párty pri bazéne. Tú zorganizuje na vlastnom pozemku Blair Winthorpe.

Horúce zážitky im prekazí nezvaný hosť, ktorý v priestoroch domu nájde šikovné náradie a rozhodne sa rozpálené ženské telá potrieť krvou s ochranným faktorom 0 negatív.

Vo filme si zahrali Alexis Adams, Sally Burnswello, Nick Beyer, Paul Card, Dora Deceuninck, Jimmy Grosse, Mark Justice a LeeAnna Vamp.

Pool Party Massacre vyjde 17.08.2018 na rôznych digitálnych platformách cez Terror Films, takže sa môžete v horúci letný deň osviežiť zábavným hororom.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: