Zapozerajte sa do zvukov hororu v slasheri ‚Sound of Violence‘

V slasheri Sound of Violence vás čaká nezabudnuteľný koncert.

Keď múza zabíja.

I napriek tomu, že režisérsky debut Alexa Noyera ‚Sound of Violence‘ sa dočká festivalovej premiéry v marci na SXSW, už teraz distribučné práva získala spoločnosť Gravitas Ventures. Nový teaser trailer špeciálne určený na SXSW marketingové účely tak automaticky slúži aj ako pozvánka na májové digitálne vydanie pre tých, ktorí sa na festival nechystajú.

Tak ako mnohí umelci, aj Alexis využíva traumu a bolesť na inšpiráciu a tvorbu umenia – v tomto prípade hudby. Ako malá sa totiž stala svedkom brutálnej vraždy svojej rodiny. Za zvláštnych okolností jej táto udalosť navrátila stratený sluch. Teraz je súčasťou noise hudobnej scény, ktorej interpreti vyjadrujú muzikálnosť skrz hluk, väčšinou zložený z netradičných zvukov. Alexis má tú výhodu, že cez hrozivú traumu získala synestetické schopnosti – to čo počuje v jej mysli ožije. Po pesimistickej správe, že o sluch môže čoskoro prísť, sa rozhodne skomponovať svoje majstrovské dielo. Jej dokonalý set si však bude vyžadovať veľmi veľa organických a spontánnych zvukov. A keďže Alexis je známa pre svoje využívanie zvukov bolesti a mučenia, bude tak potrebovať veľmi veľa nového materiálu. Jej kamarátka Marie sa jej ponúkne na pomoc, no Alexis a jej cesta za dokonalou bolestivou hudbou neskončí len pri samplovaní výkrikov pri bičovaní.

Vo filme Alexa Noyera si zahrali Lili SImmons, Jasmin Savoy Brown, Hana Mae Lee, Tessa Munro, Dana L. Wilson, Brian Huskey, James Jagger, Corsica Wilson, Lola Davidson.

Film Sound of Violence je z produkcie You Know Films, No-Office a vyjde 21. mája 2021 na VOD vďaka Gravitas Ventures.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *