Preskočiť na obsah

Malé zasnežené mestečko skrýva krvavé tajomstvá vo filme ‚Death Trip‘

Nenávisť voči dovolenkárom.

Partia štyroch priateľov sa rozhodne aspoň na jeden víkend odísť od monotónnosti svojich obyčajných mestských životov a na to niet lepšej príležitosti než obdobie zimy. Za destináciu dobrodružstva si zvolia chatu v malom komunitnom mestečku Rideau Ferry, no už po príchode je očividné, že miestni obyvatelia návštevy cudzincov v láske príliš nemajú. Najavo im to dajú čudesnými pohľadmi.

Pri pohľadoch to však nezostane. Štvorica návštevníkov sa pustí do študovania bizarnej histórie mestečka a okolitých chatiek, kde medzi populárne príbehy patria aj hrozivé krimi legendy. Keď jedného z priateľov nájdu zmrzačeného na verande, partia rýchlo pochopí, že niektorí miestni obyvatelia majú pripravené vlastné temné plány. V tomto mestečku je totiž všetko inak, než sa na prvý pohľad zdá.

Horor Death Trip zrežíroval James Watts. Scenár dal dokopy s Kelly Kay Hurcomb. Vo filme si zahrali Tatyana Olal, Kelly Kay Hurcomb, Garrett Johnson, Zoë Slobodzian, Amy Goldberg, Tara Desmond, Melina Trimarchi, Bruce Watts, David Kuyek, Zoe Christmas, Ariana Sauder a ďalší.

Death Trip je z produkcie Good House Digital a vyjde 16. februára 2021 na VOD vďaka Gravitas Ventures a Kamikaze Dogfight.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *