Malé zasnežené mestečko skrýva krvavé tajomstvá vo filme ‚Death Trip‘

Oddych na chate sa premení na boj o život.

Nenávisť voči dovolenkárom.

Partia štyroch priateľov sa rozhodne aspoň na jeden víkend odísť od monotónnosti svojich obyčajných mestských životov a na to niet lepšej príležitosti než obdobie zimy. Za destináciu dobrodružstva si zvolia chatu v malom komunitnom mestečku Rideau Ferry, no už po príchode je očividné, že miestni obyvatelia návštevy cudzincov v láske príliš nemajú. Najavo im to dajú čudesnými pohľadmi.

Pri pohľadoch to však nezostane. Štvorica návštevníkov sa pustí do študovania bizarnej histórie mestečka a okolitých chatiek, kde medzi populárne príbehy patria aj hrozivé krimi legendy. Keď jedného z priateľov nájdu zmrzačeného na verande, partia rýchlo pochopí, že niektorí miestni obyvatelia majú pripravené vlastné temné plány. V tomto mestečku je totiž všetko inak, než sa na prvý pohľad zdá.

Horor Death Trip zrežíroval James Watts. Scenár dal dokopy s Kelly Kay Hurcomb. Vo filme si zahrali Tatyana Olal, Kelly Kay Hurcomb, Garrett Johnson, Zoë Slobodzian, Amy Goldberg, Tara Desmond, Melina Trimarchi, Bruce Watts, David Kuyek, Zoe Christmas, Ariana Sauder a ďalší.

Death Trip je z produkcie Good House Digital a vyjde 16. februára 2021 na VOD vďaka Gravitas Ventures a Kamikaze Dogfight.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *