Santa Klaus v horore Christmas Blood roznáša krvavé dary

A Ježiško spí, spí…

Je koniec novembra a spolu s ním sa blíži mesiac snehu, radosti, lásky, vianočných hitov a masívnych výpredajov. Všetci však spoločne čakáme na ten nádherne atmosférický 24. deň. Deň pečenia, vyvárania, rodinného pokoja a darov. Vy ste už napísali Ježiškovi, čo chcete pod stromček?

Nuž, obyvatelia drobného a zasneženého nórskeho mestečka vedia, čo dostanú – sekerou po hlave. Haddonfield má svojho Michaela Myersa – unikátneho Santa Klausa. Je ním bradatý maniak posadnutý vianočnými koledami a blikajúcimi ozdobami. Vždy pred Vianocami sa navlečie do zatuchnutého červeného oblečíku a vydá sa zmasakrovať niekoľko svojich obetí. Strach a krv rozdáva už 13 rokov a nikomu sa ho nepodarilo zastaviť. Kolujú dokonca aj také fámy, že je nesmrteľný.

Podstatné je to, že narozdiel od svojho mýtického kolegu mu vôbec nezáleží na tom, či ste poslúchali alebo hnevali. Sekerou medzi oči dostanete kvôli iným kritériám. Akým? Nuž, dozviete sa v brutálne nekompromisnom sviatočnom horore Christmas Blood (Juleblod) od režiséra a scenáristu Reinerta Kiila.

Distribučná spoločnosť Artsploitation Films ho vydá s anglickými titulkami 11.12.2018 na VOD a DVD. Vo filme z produkcie Another World Entertainment si zahrali Stig Henrik Hoff, Sondre Krogtoft Larsen, Truls Svendsen, Marte Sæteren, Jørgen Langhelle, Julia Schacht, Frank Kjosås, Thomas Felberg, Sigmund Sæverud, Haddy Jallow a Karoline Stemre.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

One comment

Comments are closed.