Preskočiť na obsah

Čarodejnícka rodina vzlietne za pomstou vo filme 7 Witches

7 Witches je film o kliatbe a čarodejníckej rodine.

Život vo svete v ktorom progresívnosť naberá na obrátkach každým dňom je často v konflikte s nejednou bunkou ľudskej spoločnosti. Návrat k minulosti, či tradíciám, tak v mnohých prípadoch stál za zrodom vlastnej subkultúry. Jedna čarodejnícka rodina sa taktiež odmietla prispôsobiť modernému svetu a naďalej praktizuje svoje tradičné rituály s tradičným myslením.

Žiť a nechaj žiť je vždy zlatým pravidlom. Bohužiaľ, mladý pár Cody a Cate si naplánovali svoj veľký svadobný deň zhodou okolností na ostrovčeku na ktorom žijú čarodejnice. Možno by zaľúbený pár v iný deň nechali na pokoji, no ich svadba dopadla na obdobie naplnenia storočnej kliatby. A tá nesie svoje obete.

Cody, Cate a celé ich rodiny tak budú musieť bojovať o holé životy. Vo svadobný deň sa udalosti histórie vymenia a kladivo na čarodejnice do rúk prevezmú v temnote oblečené ženy (a muži). Táto rodina si počas svojej histórie odniesla príliš veľa nenávisti, intolerancie a prenasledovania. Potrebujú svoju pomstu.

Nápad na scenár vznikol už v roku 2014, keď režisér Brady Hall (Hello, My Name Is Dick Licker, Scrapper) a scenárista Ed Dougherty (Scrapper, V/H/S: Viral) chceli zobraziť konflikt starodávnych ideí s moderným svetom postaveným na iných morálnych hodnotách. Film sa natáčal v štáte Washington počas roku 2015. Zahrali si v ňom Persephone Apostolou, Megan Hensley, Mike Jones, Macall Gordon a Kris Keppeler.

7 Witches vyjde 28. apríla v USA.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: