‚Záhadné sídlo Bly‘ dostalo mrazivý trailer pred októbrovým vydaním na Netflixe

Našli ste si nový domov.

Po troch týždňoch od oficiálneho teaser traileru sme sa dočkali plnohodnotnej upútavky na očakávanú druhú sezónu antologickej série „The Haunting“ s názvom Záhadné sídlo Bly (The Haunting of Bly Manor), ktorá vyjde na Netflixe už 9. októbra. Prvá „časť“ kolekcie Dům na kopci sa v roku 2018 stala okamžitým hitom.

Záhadné sídlo Bly (The Haunting of Bly Manor), taktiež od princa hororového žánru Mikea Flanagana, je modernou adaptáciou novely The Turn of the Screw od Henryho JamesaMike Flanagan sa však inšpiroval aj jeho ostatnými dielami ako sú príbehy The Jolly Corner a The Romance of Certain Old Clothes.

Príbeh sa odohráva v 80. rokoch minulého storočia v Anglicku, kde Henry Wingrave po smrti predchádzajúcej zamestnankyne tentokrát skúsi šťastie s mladou Američankou Dani. Jej úlohou bude starostlivosť o Henryho osirotenej netere a synovca. Tí žijú v honosnom sídle Bly, kde jej okrem dvoch detí budú pomáhať správkyňa sídla Jamie, gazdiná Grose a šéf pozemku Owen.

Sídlo Bly však vo svojich priestoroch skrýva storočia staré tajomstvá a po chodbách sa prechádzajú bytosti, ktoré dávno opustili svet živých.

V seriáli Záhadné sídlo Bly (The Haunting of Bly Manor) si zahrali Victoria Pedretti, Henry Thomas, Amelie Bea Smith, Benjamin Evan Ainsworth, Amelia Eve, Rahul Kohli, T´Nia Miller, Kate Siegel, Oliver Jackson-Cohen.

Záhadné sídlo Bly (The Haunting of Bly Manor) vyjde na českom a slovenskom Netflixe 9. októbra.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=tykS7QfTWMQ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *