Preskočiť na obsah

‚The Dark and The Wicked‘ je nový horor od tvorcu ‚Oni‘ a ‚Oni 2: Nočná korisť‘

Živá farma.

Bryan Bertino je meno, ktoré bez jedinej výnimky musí poznať každý zaľúbenec do hororového žánru. Zrežíroval a napísal obľúbené Oni, Oni 2: Nočná korisť či The Monster. Ako producent stál tiež pri výnimočné zaujímavých počinoch ako sú The Blackcoat’s Daughter, Stephanie a Hurt.

Nech už máte na konkrétny film názor akýkoľvek, jedno je jasné; čoho sa Bryan Bertino dotkne, treba si to všímať.

Inak tomu nie je ani pri jeho novom projekte The Dark and the Wicked, ktorého produkcie sa chopili Traveling Picture Show Company, Unbroken Pictures a Shotgun Shack Pictures. Ide o produkčné spoločnosti, ktorého stáli pri každom Bertinovom filme.

Na skromnej a odľahlej farme žije starý, veľmi chorý muž. Svet už naňho dávno zabudol, i samotnej Smrti sa nechce odovzdať tieto zlé správy. Smútok a príprava na žiaľ trvajú už tak dlho, že jeho žena zabudla na ostatné príchute života. Len strach, smútok a chorobný des.

Ich deti Louise a Michael odstavia vlastné životy a posledné hodiny, možno dni otcovho života prídu stráviť na farmu. Pomôcť matke, rozlúčiť sa s otcom.

Súrodencov začnú premáhať bizarné pocity. Medzi stenami domu na farme akoby žijú temné energie, živé nočné mory či stelesnenie ťaživej ľudskej samoty. Ich telá kričia o pomoc, no hlas inštinktu sa stráca v hluku tmavej prázdnoty.

Niečo sa deje. Niečo pohlcuje ich zmysly.

Vo filme Bryana Bertina si zahrali Michael Abbott Jr., Xander Berkeley a Marin Ireland.

The Dark and the Wicked vyjde v US kinách a na digitálnych platformách 6. novembra tohto roku.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *