Účastníci divadelnej hry začnú záhadne miznúť vo filme ‚Kadáver‘

Nie každý má dobré úmysly.

Ani Netflix nezabúda na svoju hororovú októbrovú ponuku, tentokrát s filmom z nórskej produkcie od režiséra Jaranda Herdala.

Horor Kadáver (Cadaver) vyrozpráva príbeh odohrávajúci sa po nukleárnej katastrofe, kedy sa ľudia ocitli na absolútnej hrane prežitia. Medzi takých patrí aj rodina zložená z rodičov Jacoba, Leonory a dcéry Alice. V jeden z ťažkých dní sa miestny hotel rozhodne pozvať obyvateľov v núdzi do svojich priestorov.

Ide o milú ponuku pozostávajúcu z divadelnej hry na rozptýlenie zlých myšlienok a honosného jedla. V danej tragickej a traumatizujúcej situácii je takmer nemožné povedať nie.

Mathias, riaditeľ hotela, vytvoril špeciálne predstavenie. Javiskom je totiž celý hotel a súčasťou hry je každý návštevník a to len s tým rozdielom, že namiesto hercov nosia špeciálne masky práve oni.

Mysteriózna divadelná zábava začne byť podozrivá po tom, čo hostia začnú jeden po jednom záhadne miznúť. Jacob a Leonora si uvedomia, že sa deje niečo naozaj desivé v momente, čo zmizne ich dcéra Alice.

Čo sa skutočne odohráva v Mathiasovom hoteli?

Vo filme Kadáver (Cadaver) si zahrali Gitte Witt, Thomas Gullestad, Maria Grazia Di Meo, Tuva Olivia Remman a Thorbjørn Harr.

Kadáver (Cadaver) vyjde na slovenskom i českom Netflixe o mesiac 22. októbra.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *