Preskočiť na obsah

Zabudnuté spomienky z detstva skrývajú horor vo filme ‚Reunion‘

Ozve sa duch minulosti.

Ellie sa tehotná vrátila do domu svojich nedávno zosnulých starých rodičov, v ktorom strávila väčšinu svojho detstva. Chcela sa stretnúť so svojou matkou, s ktorou sa už roky nevidela. Niet lepšej príležitosti, ako opraviť nalomený vzťah, než tehotenstvo. Zo začiatku nemotorný vzťah rýchlo zapadne do ojazdených koľají a spoločne si pomocou videokaziet zaspomínajú aj na letá strávené v dome. Problém je v tom, že Ellie si akosi z vlastnej pamäti nedokáže vyhrabať veselé udalosti. Navonok zabudnutý dom sa jej do mysle vkráda len s hrôzostrašnými spomienkami na jej mŕtvu sestru Caru. Nervózna, paranoidná a so strachom o vlastné nenarodené dieťa nakoniec nájde pravdu – rodinnú históriu, ktorá jej namaľuje zimomriavky po celom chrbte.

Reunion je od režiséra Jakea Mahaffyho (Free in Deed). Vo filme si zahrali Julia Ormond, Cohen Holloway, Emma Draper, John Bach, Nancy Brunning, Ava Keane, Gina Laverty.

Novozélandský horor Reunion z produkcie Greyshack Films, Miss Conception Films, Overactive Imagination vyjde na digitálnych platformách vďaka Dark Sky Films už 5. februára 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *