Preskočiť na obsah

Z vražedných lesov nikdy neodídete

Nechajte sa pohltiť lesom.

Sympatická herečka Stormi Maya patrí medzi naše obľúbenkyne, písali sme o nej pri fantasy horore The Wishing Forest a slasheri Playing with Dolls: Havoc. Rovnako tak milujeme aj nezávislé horory, čo ste si za roky nášho pôsobenia určite všimli.

Nová hororová antológia Terrortory 2 tak spĺňa všetky potrebné kritéria. Nielenže sa vo filme nachádza samotná Stormi, ale režisér/scenárista Kevin Kangas patrí medzi nezávislých dríčov a tvorcov prevažne béčkových hororov. V jeho katalógu nájdete snímky Hunting Humans, Fear of Clowns I-II, Bounty, Garden of Hedon a samozrejme aj prvú antológiu Terrortory.

Terrotory 2 pozostáva z viacerých segmentov, no narozdiel od Terrortory a väčšiny antológií je v tomto prípade hlavný dej pretkaný danými segmentami, čím Kevin Kangas dokázal nastoliť dôležitosť hlavnej príbehovej línie. O samotných segmentoch sa toho zatiaľ príliš nevie, no trailer, ktorý vyšiel exkluzívne pre Dread Central, poteší každého milovníka lesov, krvi a Halloweenu.

Vo filme si zahrali George Stover, Ali Lukowski,Alexandra Saidkhodjaeva, Sarah Schroeder, Chelsea Kater, Joe Cardamone, Brandon E Hendrickson, Geoffrey Boggs, Richard Cutting a Will Steckman. Naša Stormi Maya si zahrala Lamiu, zvodnú majiteľku obchodu s tajomstvom…

Terrortory 2 je z produkcie Kangas Kahn Films a vyjde 1.10.2018 exkluzívne na Amazon Instant Video.

Trailer (Dread Central):

Zábery z filmu:

Plagát:

1 názor na “Z vražedných lesov nikdy neodídete”

  1. Pingback: Monštrum s hladom po strachu v horore It Hungers - Horormagória

Komentáre sú uzavreté.