Preskočiť na obsah

Pozrite si nové zábery a klip z extrémneho hororu The Darkest Nothing: Paraphrenia

Vyšiel prvý oficiálny klip z filmu The Darkest Nothing: Paraphrenia.

Len pred pár dňami sme napísali článok o novom a mierne netradičnom hororovom filme resp. prvej časti filmovej série The Darkest Nothing s názvom Paraphrenia a už sme dostali správu o vydaní prvého oficiálneho klipu.

Aby sme si dej zrekapitulovali, Paraphrenia sa zahráva s konceptom deep webu a s legendárnymi červenými miestnosťami, z ktorých sa do zariadení zvrhlíkov streamujú tie najilegálnejšie a najperverznejšie fantázie premenené na realitu. Tzv. Red Rooms ponúkajú všetko od nezákonných sexuálnych aktivít až po týranie živých tvorov.

Jednu takú červenú miestnosť vytvoril psychiater William, prezývaný Neuron. V nej však testuje svoju šialenú psychoterapiu za pomoci najmodernejších technológií. Tie umožňujú vytvoriť čo najautentickejší hororový zážitok pre klienta/obeť a zároveň zabaviť internetových používateľov, ktorých už nebaví 4chan. Neuronova červená miestnosť je využívaná primárne na akademické účely, spočívajúce v hľadaní esencie temnej stránky ľudskej mysle.

Prvou pacientkou bude hororovými filmami a morbídnosťou posadnutá Judy, ktorá okrem toho trpí zvláštnou psychickou poruchou zodpovednou za nemožnosť odlíšiť realitu od fikcie. Judy sa rozhodne nenachádza v stabilnom mentálnom stave. Stala sa svedkom samovraždy svojho kamaráta a zažila bizarný intenzívny sexuálny vzťah so svojou dlho nevidenou kamarátkou Jessicou.

Proti Judy využije jej lásku k hororu, krvi a morbídnosti, zatiaľčo to budú môcť všetci sledovať na webe. Pre Judy je už bez toho nemožné odlíšiť realitu od fikcie, čo s ňou spravia autentické hororové zážitky? Ide Williamovi o odpovede na nezodpovedané otázky psychológie alebo je za jeho zvláštnymi praktikami niečo iné?

V tomto prvom oficiálnom klipe stretávame Neurona a Judy. Neuron svojej vydesenej pacientke vysvetlí symbolizmus za jej spôsobom uväznenia a ponúkne jej filozofickú úvahu o izolovanom ľudskom myslení, ktoré sa prejavuje vkladaním svojich myšlienok do škatúľ.

The Darkest Nothing: Paraphrenia je od režiséra Filipa Halo a zahrali si v ňom Vanessa Barre, Filip Halo, Kristina Kostiv, Ulrich Günther, Paul Hantzsch, Daniel Brach, Piet Baltissen a Jose Hidalgo.

The Darkest Nothing: Paraphrenia je z produkcie Incubofilms a vyjde 1. marca tohto roku.

Zábery z filmu:

1 názor na “Pozrite si nové zábery a klip z extrémneho hororu The Darkest Nothing: Paraphrenia”

  1. Pingback: Pozrite si temné videoklipy k hudbe zo šialeného hororu The Darkest Nothing: Paraphrenia - Horormagória

Komentáre sú uzavreté.