Preskočiť na obsah

Horor The Toybox dostal brutálny trailer

Šialenosť príde už v septembri.

O horore The Toybox, v ktorom sa v hlavných úlohách objavili Mischa Barton a Denise Richards, sme naposledy písali v apríli vrámci vydania prvého traileru pred pripravovanou májovou premiérou na Texas Frightmare Weekend-e.

V septembri sa však filmu dočkáme na digitálnych platformách, DVD a Blu-ray. Steel House Productions preto vypustili do sveta nový trailer, ktorý má za úlohu navnadiť vás na bizarnú noc v karavane. Oproti predošlému traileru má tento o celú minútu najviac, takže si rozhodne prídete na svoje.

Z predošlého článku si pripomeňme, o čom The Toybox je:

Charles manželke pred jej smrťou sľúbil, že sa pokúsi napraviť vzťah s ich synmi Steveom a Jayom. Predsa len, rodina je vždy jedna. Znie to možno cynicky, no mnohí z nás si uvedomia cenu rodiny a vzťahov až vtedy, keď sa nás dotkne ruka smrti.

Charles tak vezme oboch synov, manželku Jennifer, ich dcéru a psa na poriadny výlet karavanom. Určite by dokázali upevniť vzťahy aj na grilovačke, ale dobrodružstvo zrejme spája o čosi viac. A ak rozbité vzťahy tmelí niečo ešte lepšie ako upotená jazda v starom vozítku, tak je to rozhodne spoločná snaha o prežitie.

Karavan je kúpený z druhej ruky a už po krátkom čase cestovania cítiť, že má to najlepšie za sebou. Vek vozidla sa s väčšinou intenzitou prejaví po vyzdvihnutí súrodeneckej dvojice, ktorej auto proste zlyhalo a brat so sestrou zostali trčať na prázdnej zaprášenej ceste.

Rodinný výlet sa tak rýchlo zmení na pomocnú misiu. Cestou do servisného strediska sa však Charles rozhodne navštíviť miesto na púšti, ktoré slúži ako známy orientačný bod. K nemu však už nedorazia. Karavan začne podozrivo haprovať a posádku vyvezie na púštne miesto, ktoré zrejme na mape ani neexistuje.

To je ten moment, ktorý odštartuje vlnu bizarných udalostí. Niečo v karavane ich začne jeden po druhom vraždiť. Starý karavan totižto skrýva krvavé tajomstvá a duše, ktoré sa ho dotkli, v ňom stále prebývajú.

Horor The ToyBox zrežíroval Tom Nagel, ktorý svoj celovečerný režisérsky debut zažil minulý rok s hororom ClownTown. O scenár sa postarali Jeff Denton, Jeff Miller a Brian Nagel, brat Toma Nagela.

Vo filme si zahrali Denise Richards, Mischa Burton, Katie Keene, Matt Mercer, Carolyne Maraghi, Brian Nagel, Jeff Denton, Greg Violand a Trevor Butcher.

The ToyBox je z produkcie Steel House Productions, Millman Productions, Skyline Entertainment, ETA Films, Ron Lee Productions a na digitálnych platformách, DVD a Blu-ray vyjde 18.09.2018.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: