Hra na hororový film sa premení na skutočný slasher v snímku Ruin Me

Ruin Me vám zničí radosť z kempovania.

Slasher Sleepout je ideálna forma zábavy pre hororových nadšencov bez toho, aby museli trčať pred akoukoľvek obrazovkou. Každý fanúšik tohto žánru aspoň raz sníval o tom, aké by to bolo reálne zažiť udalosti hororového filmu. Ocitnúť sa v lese so skupinkou ľudí a utekať pred psychopatickým sériovým vrahom, ktorý meter po metri farbí les do červena. Nič nie je krajšie.

Pravda, človek by musel byť šialenec, aby sa do takejto situácie nechal dosadiť dobrovoľne. Preto existuje Slasher Sleepout, mix medzi strašidelnou jazdou v zábavnom parku a klasickým kempovaním.

Rozdiel je v tom, že pri Slasher Sleepout partia ľudí podpíše papiere a stane sa súčasťou slasheru. Niet lepšej adrenalínovej zábavy, ako stráviť čas v lese a nechať sa naháňať falošným sériovým vrahom len preto, aby sa prišlo na to, kto prežije a vyhrá.

Alexandre sa príliš tejto geniálnej zábavy zúčastniť nechcelo, no nakoniec sa na to predsa len dala. Na skupinku neznámych „hráčov“ dohliada jeden z organizátorov. Po prvých hororových momentoch zostanú všetci v šoku z autentickosti vrážd a organizátor plný entuziazmu odmieta prezradiť, či ide o súčasť hry alebo sa v lese skutočne pohybuje narušený vrah.

Po prvej osobnej skúsenosti s reálnou krvou sa hráči zhodnú na tom, že z hry imitujúcej slasher filmy sa stal reálny vražedný hon a ich životy sú ohrozené.

Kto nakoniec vyhrá a prežije?

Horor Ruin Me je prvým celovečerným režisérskym debutom Prestona DeFrancisa. So scenárom mu pomohla Trysta A. Bissett. Spoločne scenáristicky spolupracovali na televíznom trileri A Teacher’s Obssession (2015).

Vo filme si zahrali Marcienne Dwyer, Matt Dellapina, Chris Hill, Eva Hamilton, John Odom, Cameron Gordon a Sam Ashdown.

Horor Ruin Me z produkcie Terror Weekend Productions bude mať premiéru na festivale FrightFest v Londýne 26. augusta tohto roku.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: