Vieme, kedy vyjde posledná séria seriálu ‚Chilling Adventures of Sabrina‘

Sabrinina děsivá dobrodružství 4. část (Chilling Adventures of Sabrina Part 4) vyjde 31. decembra tohto roku.

Double trouble.

Seriál Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství u nás) sa blíži k svojmu záveru a teda aj k finálnej štvrtej sérii resp. „časti“, ako sú na Netflixe jednotlivé sezóny označené. 4. časť vyjde na Netflixe 31. decembra a fanúšikom seriálu zodpovedá všetky otázky, ktoré si po finále predošlej „časti“ kládli.

Ak medzi nich patríte, tak viete, že Sabrina Spellman zažila niekoľko ťažkostí – od rodinných problémov, cez starosti s vlastnou korunou, priateľom až po pekelnú katastrofu ohrozujúcu niekoľko dimenzií. Navyše, na záver sme si uvedomili, že nám „jedna“ Sabrina nestačí. Vo finálnej sérii je teda čo rozbaľovať a všetko nasvedčuje tomu, že nás čaká napínavý, desivý a hlavne pekelne zábavný koniec seriálu.

Ak ste doteraz seriál nevideli, nastal ideálny čas na zhltnutie všetkých dostupných epizód. Tie nájdete na Netflixe s českými titulkami a bez problémov si ich stihnete pozrieť, kým pred novým rokom dorazí aj nová Sabrina.

Seriál Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství) je voľnou adaptáciou rovnomenného komiksu od Archie Horror. Vo svojej kreatívnej moci ho má Roberto Aguirre-Sacasa, ktorého komiksovým fanúšikom ani nie je nutné predstavovať.

Sabrinina děsivá dobrodružství 4. část (Chilling Adventures of Sabrina Part 4) vyjde 31. decembra tohto roku na Netflixe. Dátum bol oznámený drobným teaserom.

Teaser/Oznam dátumu vydania:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *