„Niekto musí zomrieť“ v napínavej limitovanej sérii na Netflixe

Někdo musí zemřít je napínavý seriál na Netflixe. Pozrite si trailer.

Domov je tam, kde sú tvoji milovaní.

Milovníci napínavých filmov a seriálov budú mať v októbri na Netflixe čo robiť. Už 16. októbra totiž vyjde trojdielna limitovaná séria Někdo musí zemřít (Someone Has to Die, v originále Alguien tiene que morir), ktorá bola natočená v Španielsku ako prvý žánrový projekt od Mexičana Manoloa Caroa. Ten má na Netflixe svoj populárny seriál Květinový dům (The House of Flowers).

Někdo musí zemřít je príbehom zasadený do veľmi konzervatívneho Španielska 50. rokov minulého storočia, kedy tradície, postavenie, povesť, dojem a vzťahy medzi jednotlivými rodinami boli mimoriadne dôležité, často zodpovedné za náročnosť života a vidinu budúcnosti v spoločnosti.

Preto keď sa po zavolaní svojich rodičov vráti domov z Mexika, mladý muž Gabino bez zavinenia spustí vlnu šialených tragédií. Doma v Španielsku ho čakala príťažlivá snúbenica, ideálna aj z dôvodu spojenia dvoch silných rodín. On sa však nevrátil sám. Priniesol si so sebou Lázara, záhadného mexického baletníka. Keď sa začnú šíriť fámy o tom, že sa neplánuje oženiť a tanečník je viac než kamarát, rodina sa rozhodne vziať vec do svojich rúk.

V mini sérii si zahrali Carmen Maura, Cecilia Suárez, Ester Expósito, Mariona Fuentes, Eduardo Casanova, Ernesto Alterio, Pilar Castro, Isaac Hernández.

Někdo musí zemřít vyjde na Netflixe 16. októbra.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *