Hračky duchov ožijú v horore ‚Toys of Terror‘

Vianočný horor Toys of Terror prichádza s oficiálnym trailerom.

Príbeh hračiek trochu inak.

David a Hannah Cashmanovci sú celý rok posadnutí svojou prácou, preto svojim deťom sľúbili aspoň spoločne strávené Vianoce. Keď však dorazia do zasnežených lesov Washingtonu a deti okrem rozpadávajúceho sa domu uvidia stavbára, uvedomia si, že ich rodičia opäť nedodržali svoj sľub. Tento rodinný sviatočný výlet nie je ničím iným, než zámienkou na renováciu zapadnutého domu a jeho následného predaja.

Nahnevaná je hlavne najstaršia Alicia, ktorá je vyspelá na to, aby pochopila pokrytectvo a hlavne iróniu celej situácie. Mladší súrodenci Franklin a Zoe sú na tom opačne. Mysteriózny dom berú ako šancu na zábavu. Hrabať sa v každom kúte, objavovať všetky nové miestnosti a hlavne obzerať všetko, čo v dome po pôvodných majiteľoch zostalo. Svojou zvedavosťou natrafia na hračky, ktoré zrejme patrili predošlej rodine. Tie neprinesú radosť všetkým.

Alicia si začne všímať nevysvetliteľné javy. Na chodbách nájde pohodenú hračku, ktorá tam nikdy nebola. Spánok jej v jednu noc vyruší silueta neznámeho chlapca v okne a prisahá, že raz počula detské šepkanie slova „uteč“. Nie je pritom jediná. Opatrovateľka Rose má podozrivo rovnaké skúsenosti. Obe sa rozhodnú svoj čas stráviť pátraním po tom, čo sa v obrovskom sídle stalo.

Toys of Terror je horor od Nicholasa Versoa (Boys in the Trees) a Danu Goulda (Simpsonovci). Vo filme si zahrali Georgia Waters. Verity Marks, Saul Elias, Lauren Marshall, Zoe Fish, Dayo Ade, Kyana Teresa.

Film Toys of Terror je z produkcie Blue Ribbon Content, Warner Bros. Home Entertainment, SYFY a vyjde na VOD 27. októbra a na DVD a Blu-ray 19. januára 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *