Utajený pasažier spôsobí teror kozmických rozmerov v novom sci-fi trileri s Toni Collette

Na vesmírnej lodi vypukne nočná mora.

Kozmický horor kúsok od Marsu.

Už v apríli nám Netflix hodí do obývačiek utajeného pasažiera, ktorý snáď spôsobí menej škôd ako ten vo filmovej podobe. Sci-fi triler od Joea Pennu, známeho pre svoju drámu Arktída, nás tentokrát zavedie do vesmíru v spoločnosti Anny Kendrick a Toni Collette.

Trojčlenná posádka na potencionálne prelomovej misii na Mars príde do kontaktu s problémom, ktorého vypuknutie sa im ani len nesnívalo a už vôbec naň nebol nikto pripravený. Po úspešnom štarte a ďaleko od modrej planéty na palube objavia utajeného pasažiera – zraneného inžiniera na rampe. To by sa dalo zvládnuť, keby tento pasažier nechtiac nepoškodil prívod kyslíka v rámci systému pre zabezpečenie životných funkcií. Kozmická loď namierená na Mars tak dokáže zabezpečiť dostatok kyslíka len pre troch ľudí a štvorčlennú posádku preto čaká desivé a náročné rozhodnutie, ktoré zmení nielen ich životy ale i dôležitú vesmírnu misiu.

Za filmom stojí duo Joe Penna a Ryan Morrison (Arktída). Štvorčlennú posádku si zahrali Toni Collette, Anna Kendrick, Daniel Dae Kim a Shamier Anderson.

Utajený pasažier (Stowaway) vyjde na Netflixe 22. apríla 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *