Pod ľudskou kožou speváčky sa ukrýva vlk v horore ‚Bloodthirsty‘

Vlčia krv so ženským hlasom.

Umelkyňa Grey objaví samu seba.

Hororový film Bloodthirsty vám pomôže nájsť vašu vnútornú šelmu a v prípade hlavnej hrdinky, tesáky z ďasien vyskočia aj naostro. Príbeh filmu od Amelie Mosesovej je o indie speváčke a umelkyni Grey, ktorej prvý drobný album zožal obrovský úspech. Ten jej otvoril bránu do sveta producentov túžiacich pracovať s vychádzajúcou hviezdou indie scény.

Grey však vrazila do kreatívnej steny a inštinktívne sa rozhodla zveriť svoju tvorivosť a umeleckú dušu do rúk Vaughna Danielsa. Slávne neslávny producent s údajne kriminálnou minulosťou si pozve Grey do svojho sídla v hlbokých divokých lesoch. Grey si na hudbou naplnený pracovný výlet vezme aj svoju partnerku Charlie, ktorá si po niekoľkých úspešných dňoch začne na Grey všímať nezvyčajne správanie. To súvisí s jej halucináciami a víziami. V nich sa pomaly mení na vlka a čoraz viac zasahujú do jej „ľudského“ života. No čo ak ide o viac, než len výmysly mysle? Skrýva sa pod ženskou kožou umelkyne zavýjajúce zviera?

Film zrežírovala Amelia Moses a na scenári pracovala Wendy Hill-Tout. Hudbu napísala Lowell. Vo vlkolačom horore si zahrali Lauren Beatty, Katherine King So, Vaughn, Judith Buchan, Greg Bryk, Jesse Gervais, Jayce McKenzie.

Bloodthirsty je z produkcie Voice Pictures, 775 Media Corp a vyjde 23. apríla 2021 na VOD.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *