Preskočiť na obsah

Temná klaunovská entita na vás vyskočí z traileru na horor The Jack in the Box

Hračka z pekla.

Aj keď sa kino svet zastavil, menšie a nezávislejšie filmy spoliehajúce sa na digitálne vydania majú šancu uchmatnúť si divákov, ktorých by za normálnych okolností nemuseli osloviť. Na to sa zrejme bude spoliehať drobnejší hororový film The Jack in the Box, ktorý sa dostane na DVD a digitálne platformy o necelý mesiac. Film síce vyšiel vo Veľkej Británii v druhej polovici februára, no pri príležitosti blížiaceho sa US dátumu vyšiel z domáceho officu 4Digital Media drobný ani nie minútkový trailer.

Horor Jack in the Box je, tak ako názov napovedá, o starožitnom „čertíkovi v krabičke“, ktorého do múzea vintage predmetov daruje „dobromyseľný“ zberateľ. Ten krabičku s vyskakujúcim klaunom našiel zakopanú v zemi, chránenú pomerne jednoduchým heslom. I keď sa múzeu novému kúsku do zbierky potešilo, Casey, jeden z pracovníkov, si začal všímať temnú zmenu v chodbách múzea.

Jeho kolegovia začnú jeden po druhom miznúť. Pri pátraní po príčinách zistí, že tieto milé krabice slúžili v starom Francúzsku na zbavovanie sa a následné „zamykanie“ zlých síl. Casey sa naozaj nechce stať ďalšou obeťou pekelnej klaunovskej entity a tak sa pokúsi urobiť všetko pre to, aby si zachránil svoj holý život.

Film napísal a zrežíroval Lawrence Fowler, ktorý je taktiež zodpovedný za horor Curse of the Witch’s Doll. Vo filme si zahrali Ethan Taylor, Philip Ridout, Lucy-Jane Quinlan, Robert Nairne, Vinnie Clarke, Stacey Lynn Crowe a ďalší.

The Jack in the Box je z produkcie Fowler Media, Up A Notch Productions a vyjde na DVD a digitálnych platformách 05.05.2020.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *