Tvorcovia Chuckyho a Piatka Trinásteho spojili sily v novom filme

Režisér Detskej Hry (Child’s Play, 1988) sa predstavuje s novým hororom Rock Paper Dead.

Tom Holland je nepochybne hororovou ikonu vďaka ktorej máme filmy Fright Night (Hrôzostrašná Noc, 1985), Child’s Play (Detská Hra, 1988) a Thinner (Schudni!, 1996). Taktiež mal vlastné epizódy v legendárnych seriáloch Tales from the Crypt (Príbehy zo Záhrobia, 1989) a Masters of Horror (Majstri Hororu, 2005).

Charakteristikou Toma Hollanda je skĺbenie bolestivej hrôzy s tou správnou dávkou humoru. Inak tomu nebude ani v najnovšom prípade s názvom Rock Paper Dead.

Budeme v ňom sledovať návrat sériového vraha Petra Harrisa, ktorého spoločnosť pozná skôr pod menom The Doll Maker, z nemocnice pre duševne chorých zločincov. Po dvadsiatich rokoch je klinicky uznaný za zdravého v stabilnom psychickom stave a prepustený. Ako muž, ktorý žil dvadsať rokov mimo snahy integrácie do spoločnosti, sa rozhodne stráviť čas v dome v ktorom vyrastal.

Jeho niekdajší domov v ňom však začne prebúdzať traumatické spomienky, ktoré stáli za zrodom jeho alter ega The Doll Maker-a, ktoré malo v obľube prerábať svoje obete na presný obraz detských bábok. Peter sa úspešne bráni sklzu do starých koľají, vydrží mu to však len do momentu, kedy mu do života vkročí mladá Ashley. Tá v Petrovi prebudí vražedné túžby.

Za scenárom stoja nováčik Kerry Flemming a veterán Victor Miller zodpovedný za Piatok Trinásteho (Friday the 13th, 1980). Vo filme si zahrali Luke Macfarlane, Jennifer Titus, Michael Madsen, Tatum O’Neal, Anna Margaret, Gabrielle Stone a Maureen McCormick.

Rock Paper Dead vyjde v tomto roku, konkrétny dátum stále nie je známy.

Trailer: