Keď depresia vymaže pud sebazáchovy

Pomstiť sa lupičom za ukradnutie strieborného príboru znie ako deravý plán. Áno, je to deravý plán.

Mávate pomerne často pocit, že ľudia okolo vás sú hajzli, svine, prasatá, sebci a totálni idioti? Pochytí vás sem tam ťaživá emócia, ako keby na vás tlačili steny celého sveta, nemáte kam ujsť a začínate sa zmierovať s fatálnym osudom bolestivého ukončenia vašej prázdnej a nezmyselnej existencie?

Teraz si predstavte, že ste na kraji emocionálnej kapitulácie ku ktorej vás dohnali hnev, smútok a nespravodlivosť. Pomaly kráčate k ku krajíčku nad temnou priepasťou…. a v tom vás niekto vykradne.

Presne s touto situáciou sa musí vysporiadať deprimovaná Ruth, ktorá sa cíti byť totálne izolovaná pred celým svetom. Lupiči si z jej domu odniesli strieborný príbor a táto lúpež dá Ruth nový zmysel života. Spolu s „profesionálnym“ majstrom bojových umení Tonym sa rozhodne zlodejom pomstiť a vziať si späť to, čo jej patrí.

Zodpovední za lúpež však nie sú len obyčajní treťotriedni kriminálnici a s pomstiteľmi sa rozhodnú vysporiadať po svojom.

Túto bizarnú skúsenosť zažijete vďaka produkcii Netflix a ich pripravovanému žáner ohýbajúcemu filmu I Don’t Feel at Home in This World Anymore, ktorý vyjde 24. februára a budú si ho môcť užiť aj diváci na Slovensku.

Ide o režisérsky debut Macona Blaira, ktorý má na konte koprodukciu na filme Green Room (2016) a exekutívnu produkciu na projektoch Murder Party (2007), či Blue Ruin (2013).

Vo filme si hlavné postavy zahrali Melanie Lenskey, Elijah Wood a David Yow.

Trailer: