Preskočiť na obsah

Nový ‚Halloween‘ dostal oficiálny teaser trailer

Halloween ožíva.

Ak ste si mysleli, že stretnutie po 40 rokoch v pokračovaní z roku 2018 kompletne uzatvorilo ‚Halloween‘ a oslobodilo Laurie Strode od nikdy nekončiaceho pekla, mýlili ste sa. Michaela Myersa, stelesnenia čistého zla, sa nedá len tak ľahko zbaviť.

Aj keď film spred dvoch rokov slúžil ako priamy sequel k legendárnemu hororovému klenotu z roku 1978, v skutočnosti išlo o prvý diel pripravovanej trilógie pod palcom Davida Gordona Greena, dohľadom Johna Carpentera a účasti produkčnej spoločnosti Blumhouse.

Pokračovanie s názvom Halloween Kills (Halloween zabíja) priamo nadväzuje na záver „prvej“ časti, v ktorej diváci mohli už tradične vidieť smrť Michaela a veľký výdych pokoja Laurie Strode a jej blízkej rodiny. Sequel mal pôvodne vyjsť už v októbri tohto roku, no vzhľadom na bližšie nešpecifikované svetové udalosti, sa kino premiéra posunula presne o jeden celý rok.

I keď je posunutie o 365 dní značnou nepríjemnosťou, ide o rozhodnutie, ktoré umožní divákom vidieť Halloween zabíja za tradičných halloweenskych okolností v zaplnených večerných kinách. Toto rozhodnutie takmer totožným spôsobom odôvodnili a oznámili David Gordon Green a John Carpenter dnes pri príležitosti vydania prvého oficiálneho teaser traileru.

Film zrežíroval David Gordon Green (Pineapple Express, The Sitter, Our Brand Is Crisis, Stronger). So scenárom mu pomohli Scott Teems a Danny McBride.

Zahrali si v ňom Jamie Lee Curtis, Andi Matichak, Judy Greer, Anthony Michael Hall, Kyle Richards, Nick Castle, Robert Longstreet, James Jude Courtney a Dylan Arnold.

Halloween Kills (Halloween zabíja) je z produkcie Blumhouse Productions, Miramax a Trancas International Films a v slovenských a českých kinách vyjde 15. októbra 2021 vďaka CinemArt.

Teaser trailer:

Zábery:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *