Študenti musia čeliť svojim strachom, ak chcú mať svetlú budúcnosť v seriáli ‚Panic‘

Víťaz berie všetko v seriáli Panic.

Súboj o mysteriózny balík peňazí…

Niekedy ľudia zvyknú svoje mesto prerásť, no preskočiť jeho hranice a začať nový život je už proces o trochu náročnejší. To platí stonásobne pre tínedžerov, ktorí majú prirodzene limitované možnosti kontroly nad vlastným životom. Jednou možnou bránou je vysoká škola, ktorej financovanie je v krajinách ako USA komplikovanejšie. Nie každý má dostatok peňazí na štúdium a šanca študovania na vysnívanej škole vo väčšine prípadov závisí od sily finančnej slobody rodiny. Nie je tomu inak ani v jednom malom meste v Texase.

Tam si maturujúci študenti pravidelne organizujú koncoročnú aktivitu pozostávajúcu z výziev a súťaží. Všetci študenti plnia desivé, bizarné úlohy a víťaz dostane pár tisícok na lepší život.

Tento rok je to ale inak. Úlohy sú nebezpečnejšie a výzvy šialenejšie. S náročnosťou však stúpla aj odmena. Tá sa vyšplhala na 50 tisíc dolárov, čo je už príjemný balík peňazí. A keď sa hrá o sumu peňazí, ktorá dokáže mladému študentovi zmeniť život, je len prirodzené, že to viacerí zoberú až príliš vážne…

Seriál Panic vytvorila Lauren Oliver na základe svojho rovnomenného románu. Zahrali si v ňom Olivia Welch, Lee Eddy, Jessica Sula, Kariana Karhu, Tatiana Roberts, Mike Faist, Leslie Ann Leal, Camron Jones a ďalší.

Panic vyjde 28. mája 2021 na Amazon Prime Video.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *