Trailer na ‚Očista navždy‘ sľubuje nikdy nekončiaci teror

Očista len v jeden deň nestačí.

Yeehaw, nová Očista prichádza.

Očista sa nieže len neskončila, no tentokrát bude trvať naveky. Aspoň to sľubuje názov nadchádzajúceho pokračovania Očisty s názvom Očista navždy (The Forever Purge). Scenáru sa už tradične chopil otec série James DeMonaco a na režisérsky trón sa posadil Everardo Gout so skúsenosťami zo seriálov Luke Cage, The Terror či Mars. Pod produkciu sa podpísali Jasom Blum, James DeMonaco, Michael Bay, Andrew Farm, Brad Fuller a Sébastien K. Lemercier.

Samotný príbeh je zasadený do rozmanitého sveta Texasu, kde svoj pokojný život žijú manželia Juan a Adela. Juan pracuje ako výpomoc na ranči bohatej rodiny Tuckerovcov, ktorej patriarcha Caleb začína byť čoraz viac hrdý na prácu, ktorú Juan odvádza. Táto nová dynamika medzi vzťahmi oboch rodín sa pre zmenu nepáči Dylanovi, synovi Caleba.

Negatívne emócie ale budú musieť ísť bokom hneď po pravidelnej očiste. Tá prebehla úspešne, no pod povrchom miest bublajúce hnutie vrahov a kriminálnikov už nemá pocit, že jedna noc za rok stačí. Rozhodli sa jednodňovú očistu predĺžiť – a to naveky. Medzi prvými obeťami maskovaných útočníkov bola práve rodina Tuckerovcov a hlavne Dylan so svojou manželkou a sestrou. Dylan sa bude musieť spojiť s Juanom a Adelou, ak chcú prežiť očistu bez konca v dohľade.

Vo filme si zahrali Ana de la Reguera, Leven Rambin, Josh Lucas, Tenach Huerta, Cassidy Freeman, Alejandro Edda a Will Patton.

Očista navždy (The Forever Purge) vyjde v českých a slovenských kinách 1. júla 2021 vďaka CinemArt. V USA vyjde cez Universal Pictures o deň neskôr.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *