Preskočiť na obsah

Duch túžiaci po pomste v horore Mata Batin 2

Darmah a paranormálne peklo.

Rocky Soraya je indonézsky žánrový režisér, scenárista a producent zodpovedný za horory ako The Doll, The Doll 2, Sabrina, Suzzanna: Bernapas dalam Kubur a hlavne za film Mata Batin z roku 2017. K nemu v januári budúceho roku nadviaže pokračovanie Mata Batin 2 . Opäť sa v ňom stretneme s Aliou a s pani Windu.

Ak ste prvý film nevideli a nechcete prísť o prekvapenia, zatvorte okno webového prehliadača. Vy ostatní sa s nami môžete pustiť do príbehu dvojky.

Ak si spomínate, v prvom filme Alia prišla o svoju sestru Abel. Obe mali otvorené tretie oká a expertka na supernaturálne talenty pani Windu ich sprevádzala desivým hororom po tom, čo Abel a Aliu ohrozovali zlomyseľné duše mŕtvych.

Po tomto tragickom incidente sa Alia rozhodla venovať sociálnej a pomocnej práci v sirotinci, ktorý vlastnili pani Laksmi a pán Fadli. Na starosti mala rutinnú prácu prípravy jedál v kuchyni a v ustielaní postelí všetkých 20 dievčat. Jedno z nich, Nadia, bolo však veľmi podobné jej zosnulej sestre Abel. Alia hneď spozorovala, že má dar otvoreného tretieho oka.

Obe mali v sirotinci rovnaké nepríjemné pocity a skúsenosti. Akoby k nim prehovárali mŕtve detské duše uviaznuté v stenách sirotinca. Spoločne našli záhadnú uzamknutú miestnosť, ktorá bola najviac paranormálne aktívna. Po odomknutí izby si však uvedomili, že namiesto dobrého skutku spravili obrovskú chybu. Tá miestnosť totiž nebola zamknutá náhodou. Bola v nej uväznená zlomyseľná a pomstychtivá entita Darmah…

Horor Mata Batin 2 zrežíroval Rocky Soraya. So scenárom mu pomohli Riheam Junianti a Fajar Umbara. Vo filme si zahrali Jessica Mila, Bianca Hello, Nabilah Ratna Ayu Azalia, Sophia Latjuba, Jeremy Thomas, Citra Prima, Hadjah Shahab a Jelita Callebaut.

Film je z produkcie Hitmaker Studios a vyjde 17.01.2019.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagáty:

Značky: