Preskočiť na obsah

Seriál Stranger Things 3 dostal oficiálny trailer

Hore nohami!

Očakávaná tretia séria fenoménu Stranger Things dostala oficiálny trailer. Ak patríte medzi absolútne minoritnú minoritu a nikdy ste o tomto sci-fi hororovom seriáli inšpirovanom legendami Spielbergom, Carpenterom, či Stephenom Kingom nepočuli, napravte tú chybu a prečítajte si náš takmer dvojročný článok. Ak naň nemáte v pláne klikať, seriál špeciálne pre vás opíšeme slovami: temná dimenzia, konšpirácia, pokusy, príšery, superhrdinka. Ak vás článok alebo výnimočný opis zaujali, skočte na streamovaciu platformu Netflix, ktorá je na 30 dní zdarma a pozrite si predchádzajúce dve série so slovenskými titulkami.

My ostatní sa presunieme do polovice roku 1985, teda takmer rok po porážke Mind Flayer-a. Partia detských hrdinov žije pomerne normálny život. Eleven a Mike to skúšajú v romantickejšom vzťahu, čím sa nechali inšpirovať aj Lucas a Max. Nie všetko je však v absolútnom poriadku. Mestu panuje slizký starosta Kline, ktorý dohliada nad vybudovaním nového nákupného centra.

Mestečku Hawkins hrozí však aj iné nebezpečenstvo. Nebezpečenstvo, ktoré je partii dospievajúcich deciek omnoho bližšie. Z kúpaliska za záhadných okolností zmizne plavčík a Lucasova sestra Erica si všimne možnú príčinu. Čím je Deň nezávislosti 4. júla bližšie, tým sa temná aktivita zvyšuje…

V seriáli od bratov Dufferovcov si zahrali Natalia Dyier, Winona Ryder, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Caleb Matarazzo, David Harbour, Sadie Sink, Charlie Heaton, Noah Schnapp, Maya Hawke, Dacre Montgomery, Joe Keery a ďalší.

Všetkých osem častí tretej série vyjde na streamovacej platforme Netflix už 04.07.2019.

Trailer:

Zábery zo seriálu:

Značky: