‚Piková dáma‘ na vás vyskočí zo zrkadla v novom horore

Piková dáma si príde po vašu dušu.

Stačia dvere a schody.

Vyzerá to tak, že bizarných entít, kreatúr, duchov a monštier so schopnosťou vyliezť zo zrkadla skrz jednoduchý rituál je viac, než sa na prvý pohľad zdalo. Samozrejme, legendu o Krvavej Mary pozná určite každý. Vyslovíte jej meno trikrát za sebou a máte problém. Tínedžerov vo filme Queen of Spades však čaká niečo úplne iné.

Skupina štyroch tínedžerov sa zo srandy rozhodne vyskúšať privolať Pikovú dámu. Podľa legendy ide o paranormálnu bytosť, ktorú je možné privolať pomocou zrkadla a minimálneho umeleckého talentu. Úlohou rituálu je na zrkadlo nakresliť dvere so schodiskom a v tme vysloviť jej meno tri razy. Na ich počudovanie, legenda sa ukáže byť odrazom reality a Piková dáma začne pôsobiť tragédie, bolesť, strach a peklo u tínedžerov a ich blízkych. Piková dáma neprestane, pokým nezíska duše jej vyzývateľov.

Ak vám tento príbeh znie povedome, tak to preto, lebo ide o remake ruského filmu Pikovaya dama: Chyornyy obryad (Queen of Spades: The Dark Rite) od Svyatoslava Podgaevskiyho. O réžiu sa postaral Patrick White a scenár napísal John Ainslie. Úlohy stvárnili Ava Preston, Krista Marchand, Daniel Kash, Jamie Bloch, Kaelen Ohm, Nabil Rajo a iní.

Queen of Spades je z produkcie 1984 Pictures a vyjde na VOD 11. júna 2021 cez Epic Pictures Group.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *