Strašidelná sezóna pokračuje seriálom ‚Pád domu Usherovcov‘

Pád domu Usherovcov je najnovší desivý počin Mikea Flanagana, inšpirovaný tvorbou Edgara Allana Poea

Mike Flanagan prichádza s novým hororom

Ak sa ešte len pripravujete na strašidelné (pred-) halloweenske jesenné obdobie, a nálada šera sa vám stále varí v kotli spolu s okom mloka, Mike Flanagan vám rozhodne urýchli proces zdesenia.

V minulosti zodpovedný za gotické hororové hity Dom na kopci (The Haunting of Hill House), Strašidelné sídlo Bly (The Haunting of Bly Manor), Polnočná omša (Midnight Mass), prichádza na streamovaciu platformu Netflix s novým seriálom Pád domu Usherovcov (The Fall of the House of Usher), veľmi voľne založenom na poviedke ikonického spisovateľa Edgara Allana Poea.

V modernizovanej Flanaganovej miniseriálovej adaptácii sa stretneme s chladnými a krutými súrodencami Roderickom a Madeline Usherovcami. Spoločne vybudovali enormné bohatstvo a moc na základoch farmaceutickej firmy Fortunato Pharmaceuticals. Duchovia minulosti, stisk mysterióznosti a umlčané pravdy si ich nájdu za záhadných okolností, ktoré spája žena z ich mladosti a nevysvetliteľné úmrtia jediných dedičov bohatstva Usherovcov.

V minisérii Pád domu Usherovcov uvidíte známe tváre z Flanaganovej tvorby, vrátane mien Carla Gugino, Kate Siegel či Rahul Kohli.

Pád domu Usherovcov nájdete na Netflixe oddnes 12. októbra 2023, a to pod českým názvom Pád domu Usherů alebo originálnym anglickým The Fall of the House of Usher.

Trailer „She’s Coming“:

Oficiálny český trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *