Mladý pár začne terorizovať červená bodka v mrazivom švédskom trileri

Romantický výlet na horí sa zmení po strete s lovcami.

Minulosť nezastavíš.

„Červená tečka“ sa pomaly blíži k diváckym srdciam. Švédsky triler, ktorý Netflix odkúpil ešte v máji minulého roku, vyjde tesne pred Valentínom. čo so sebou nesie istú symboliku, keďže samotný film sa dotýka nakriveného vzťahu. O Červenej tečke sme naposledy písali v novembri minulého roku, kedy vyšiel príjemný atmosférický teaser trailer, ponúkajúci pohľad do vražednej mysterióznosti. Teraz vydaný plnohodnotný trailer nakúka za oponu konfliktu.

Príbeh trileru švédskej produkcie Červená tečka (Red Dot), je o manželoch Nadje a Davidovi. Obaja nedovŕšili ani len tridsiatku, no ich spoločný vzťah upadol do rokliny stagnácie. I napriek tomu, že Nadja je tehotná, obaja sú si vedomí toho, že ich spoločná láska potrebuje na záchranu omnoho viac. Nájsť samých seba a vyjasniť si budúcnosť manželstva sa rozhodnú v horách severného Švédska. Lenže jeden moment im plány úplne prekazí. Pri ceste na hory nečakane vstúpia do konfliktu s miestnymi lovcami. Že im to lovci neodpustia dvojica zistí v stane pod nočnou oblohou, keď sa do ich súkromia doplazí červená laserová bodka a začne ich romantický výlet terorizovať.

Film zrežíroval Alain Darborg. Na scenári spolupracoval s Perom Dicksonom a vo filme si zahrali Nanna Blondell, Tomas Bergström, Anastasios Soulis, Kalled Mustonen, Johannes Kuhnke.

Triler Červená tečka (Red Dot) vyjde na streamovacej platforme Netflix 11. februára 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *