Preskočiť na obsah

‚Tentacles‘ je psychosexuálny horor o láske v objatí chápadiel od Blumhouse a Hulu

Láska bez dna.

Into the Dark je projektom zrodeným zo spolupráce streamovacej platformy Hulu a televízneho krídla produkčnej spoločnosti Blumhouse (Neviditeľný muž, Insidious). Cieľom bolo vytvoriť antologickú sériu, ktorej jednotlivé epizódy (filmy) by vychádzali každý jeden mesiac pri príležitosti sviatku. Prvý film antológie vyšiel v októbri 2018. Into the Dark sa dočkal až dvoch sezón a posledný film vyšiel k sviatku Dňa nezávislosti ešte minulý rok. Vo februári tak vyjde po polročnej pauze ďalšia časť s názvom Tentacles, a či tomu chcete veriť alebo nie, Valentín a chápadlá k sebe patria.

Hulu film Tentacles otvorene označuje za psychosexuálny horor, v ktorom mladá dvojica Tara a Sam spadne do hlbín intenzívnej lásky. Spád horúcich emócií zapríčiní búrlivosť vzťahovej hladiny a celú dynamiku rozkolíše až tak, že sa obaja ocitnú hlavami v tmavej, desivej a nebezpečnej vode, ukrývajúcej horory a teror, o akých sa obom nikdy nesnívalo. Film má preskúmať počiatočné štádium zamilovanosti a hrozbu straty samého seba. A áno, ako názov napovedá, divák sa dočká aj chápadiel.

Film Tentacles a zároveň jedenástu epizódu druhej série Into the Dark zrežírovala Clara Aranovich a scenár napísali Alexandra Pechman a Nick Antosca. Vo filme si zahrali Dana Drori, Casey Deidrick, Dan Aid, Aaron Groben, Kasey Elise, Cathy Vu, Johnny Ramey.

Tentacles vyjde 12. februára 2021 na streamovacej platforme Hulu.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *