Eli Roth vás pozýva na krvavú hostinu v horore ‚Deň vďakyvzdania‘

Deň vďakyvzdania, na ktorý nikdy nezabudnete.

Eli Roth zrejme nenávidí sviatky pokoja a hojnosti.

Aj keď Vďakyvzdanie nemá v našich končinách – z pochopiteľných dôvodov – žiadnu históriu, v USA patrí medzi najobľúbenejšie a najpodstatnejšie obdobia roka. I napriek nulovému emocionálnemu vzťahu k odovzdávaniu vďaky nemáme, pripravovaný horor Deň vďakyvzdania (Thanksgiving) vás hodí do atmosféry plnej lásky, rodiny a dokonale prepečeného ľudsk… eh, morčacieho mäsa.

Po desivých a násilných výtržnostiach počas Čierneho piatku, sa začnú počas pohodlných dní blížiacich sa k Vďakyvzdaniu, diať hrôzostrašné veci. Mestečko Plymouth v Massachusetts – nie náhodou rodisko samotného sviatku – začne terorizovať sériový vrah. Obyvatelia začnú prichádzať s rôznymi teóriami vražedných úmyslov, no v konečnom dôsledku náhodné terorizovanie nemusí byť až tak náhodné. Je za úmrtiami väčší plán, či dokonca nevďačná konšpirácia?

Film Deň vďakyvzdania napísal a zrežíroval v našich údoliach (ne)slávny Eli Roth, zodpovedný za horory Hostel, Cabin Fever či Nebezpečné pokušenie (Knock Knock). So scenárom mu pomohol Jeff Rendell, ktorý mimochodom napísal „fake“ trailer s názvom „Deň vďakyvzdania“ pre film Grindhouse (2007).

V horore uvidíte Addison Rae, Patricka Dempseyho, Ginu Gershon a mnohých iných.

Deň vďakyvzdania je z produkcie Cream Productions, Spyglass Media Group, Ethereal Visage Productions a vyjde v slovenských kinách 23. novembra tohto roku vďaka Forum Film.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *