Preskočiť na obsah

‚Servant‘ od M. Night Shyamalana pozýva na druhú sezónu

Nič nie je také, ako sa zdá.

Servant je originálny seriál streamovacej služby Apple TV+, takže je možné, že viacerým potenciálnym divákom ušiel. Nič sa však nedeje. Už v januári vyjde premiéra druhej série, ktorá sľubuje silnejší supernaturálny nádych a šokujúce zvraty. To by ani nemalo byť takým prekvapením, keďže sa na produkcii tohto seriálu podieľal M. Night Shyamalan (Šiesty zmysel, Znamenia, Na návšteve, Rozpoltený). Apple vydal prvý teaser trailer ponúkajúci náhľad na novú sezónu, no zároveň verbujúci zvedavcov na vzhliadnutie prvej série.

Seriál sleduje príbeh Dorothy a Seana, ktorí si kráčajú životným peklom. Ich 13 týždenný syn Jericho tragicky zahynul. Obaja sa s touto stratou snažia vysporiadať po svojom, no je to práve Dorothy, ktorá upadne do katatonického stavu. Terapeut jej ako pomôcku navrhne realistickú bábiku. Dorothy uverí, že je skutočná a do domu pozve opatrovateľku Leanne. Seanovi na nej niečo nesedí a začína mať pocit, že má niečo za lubom.

Seriál vytvoril a napísal Tony Basgallop po boku exekutívneho producenta M. Night Shyamalana. Ostatnými exekutívnymi producentmi sú Todd Black (Southpaw, Sedem životov), Ashwin Rajan (Na návšteve, Rozpoltený) a Steve Tisch (Forrest Gump, Sedem životov). Zahrali si v ňom Lauren Ambrose, Tobby Kebbell, Rupert Grint, Nell Tiger Free, Mason Belford, Julius Belford.

Premiérová epizóda druhej série vyjde 15. januára 2021 na Apple TV+.

Teaser trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *