Nová obrazová kniha vás prenesie do sveta Halloweenu

Kniha John Carpenter's Halloween: Artbook vám ukáže pohľad umelcov na film Halloween.

Noc, kedy sa vrátil domov.

Na tento rok bol pripravený sequel Halloweenu (2018) s názvom Halloween zabíja (Halloween Kills), no keďže štúdio verilo v to, že takýto druh filmu dokáže poskytnúť ideálny zážitok len v kinách počas tmavej jesene, museli sme sa zmieriť s odložením o jeden celý rok. Nemajte však obavy, toto čakanie vám spríjemní nová obrazová kniha John Carpenter’s Halloween: Artbook.

Projekt vznikol za spolupráce Compass International Films a Printed in Blood ako súčasť „Printed in Blood Artbook Series“, ktorej prvým počinom bola obrazová kniha venujúca sa filmu Vec (The Thing), vydaná v roku 2017 na oslavu 35 rokov ikonického hororu. John Carpenter’s Halloween: Artbook je kolekciou vyše 225 obrazových diel špeciálne vytvorených pre túto knihu. Na knihe sa podieľalo viac ako 200 umelcov z celého sveta s cieľom preniesť vás do sveta Halloweenu. Kniha obsahuje predslov od Davida Gordona Greena, režiséra filmov Halloween (2018) a Halloween zabíja (2021).

John Carpenter’s Halloween: Artbook vyjde v dvoch edíciách – v Štandardnej a v Deluxe. Deluxe edícia je oblečená v puzdre a vyjde v limitovanom množstve. Preobjednať si ju bude možné len do 31. marca 2021. Odvtedy bude na trhu len štandardná edícia. Obe vyjdú v júni 2021.

  • Názov: John Carpenter’s Halloween: Artbook
  • Jazyk: Anglický
  • Počet strán: 240
  • Počet ilustrácií: 225+
  • Vydavateľ: Printed in Blood
  • ISBN: 9780998865218
Limitovaná edícia s puzdrom/ zdroj: printedinblood.com
Štandardná edícia/ zdroj: printedinblood.com
Náhľad/ zdroj: printedinblood.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *