Preskočiť na obsah

Detský démon z Indonézie?

Nemajte deti #5.

Horor z Indonézie divákom opäť ukáže, prečo sú deti najdesivejšou súčasťou našich životov. Túto tradičnú hororovú zvesť vo filmovej podobe prinesie Alisa, ktorá navštívi dom svojho brata Antona a jeho ženy Santi. V blízkosti na Alisu čaká divadlo, tak prečo nespojiť príjemné s… príjemným a nestráviť čas v blízkosti svojho brata. Navyše, Anton a Santi majú milú dcéru Taniu. Teda, nie je úplne tak ich. Majú ju z detského domova v náhradnej opatere, no obaja ju berú ako svoju.

Alisa si však na správaní Tanie začne všímať isté zvláštnosti. Po stenách čmára očividné rituálne nápisy a zazrela ju jesť kvety magnólie alebo magnólie x alby. Nevieme, nie sme kvetinári. Podstatné je to, že sa Tania správa naozaj nezvyčajne a moc tomu nepomáha záhadná tmavá bytosť, ktorá Taniu vo viacerých chvíľach sprevádza.

Alise to však nedá a začne pátrať po pôvode Tanie. Jej kroky vedú k riaditeľovi detského domova, ktorý jej nakoniec hrôzostrašnú minulosť drobnej Tanie prezradí. Ako však s týmto odhalením bojovať? Nie je to len tak milujúcim náhradným rodičom povedať, že ich drahá Tania je s vysokou pravdepodobnosťou démon.

Film Kembang Kantil zrežíroval Ubay Fox a zahrali si v ňom Irish Bell, Nafa Urbach, Sarwendah, Richelle Georgette Skornicki, Kevin Kambey, Fadika Royandi a Dorman Borisman.

Kembang Kantil je z produkcie MD Pictures a Dee Company. Vyjde 19. apríla tohto roku.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: