Duch zosnulej dcéry v horore Silhouette

Silueta minulosti.

Režisér, scenárista a producent Mitch McLeod už so svojim krátkym filmom Birthday Girl v roku 2016 ukázal, že má talent na citlivé spojenie hororu a drámy. Vo veľkom sa o to pokúsil so svojim celovečerným dielom Silhouette.Na slovo skúpa synopsa a úmyselne mätúce trailery dávajú jasne najavo, že Silhouette chce diváka prekvapiť a ponúknuť mu desivú hádanku, ktorú rozlúšti len svojou upriamenou pozornosťou počas sledovania filmu.

Silhouette vyrozpráva príbeh o manželoch Jackovi a Amande, ktorí prišli o svoju dcéru Sarah. Jack je presvedčený o tom, že im v smútku môže pomôcť odsťahovať sa do nového domu na úplne inom mieste a začať žiť svoj život odznova. Tento plán sa však začne rozpadať takmer okamžite po príchode. Amanda je totiž presvedčená o tom, že ju zo spánku budí zosnulá dcéra. Vyzerá to tak, že jej chce niečo ukázať. Niečo, čo Amande i Jackovi zmení život naveky. Minulosť sa totiž oklamať nedá a pravda ich riadne zabolí…

Vo filme od Absentia Pictures a Skeleton Kreek Films si zahrali April Hartman, Tom Zembrod, Savannah Solsbery, Jessica Dawn Willis, Kim Foster, Natalie Jones, Suzanne Racz a další.

Silhouette čaká privátne premietanie 28.01.2019 v Dallase, Texas. Iné informácie o medzinárodnej distribúcii zatiaľ nie sú známe.

Trailer

Teaser

Zábery z filmu:

Plagáty: