Resident Evil: Infinite Darkness je animovaným prekvapením od Netflixu

Resident Evil príde na Netflix aj v animovanej podobe pod názvom Resident Evil: Infinite Darkness.

Claire! Claire!

Spomínate si na to, ako sme vám pred takmer mesiacom priniesli správu o tom, že nový seriál Resident Evil bude oficiálne na Netflixe?

Nuž, tak dnes Netflix z ničoho nič vyhodil do sveta internetových hlbín oficiálny teaser trailer. Ale nie, nejde o upútavku na seriál o ktorom sme písali. Ide o kompletne nový projekt. Áno, fanúšikovia RES sa tak dočkajú dvoch odlišných seriálov.

Zatiaľ čo nateraz pomenovaný Resident Evil bude live-action seriál od produkčnej spoločnosti Constantin Film, zodpovednej za filmy s Millou Jovovich, záhadný Resident Evil: Infinite Darkness vyzerá byť CG produktom priamej spolupráce s Capcomom.

Pripravovaný live-action Resident Evil bude sledovať originálny príbeh, točiaci sa okolo tínedžeriek Jade a Bill Weskerových, ktoré sa presťahujú do New Raccoon City. Osem epizódna séria bude rozdelená na dve časové línie. Jedna z obdobia mladého, nevinného života a druhá, v ktorej hlavnou aktérkou bude dospelá Jade, žijúca vo svete plnom príšer.

O čom Resident Evil: Infinite Darkness bude žiaľ nevieme. Podľa teaser traileru je však isté, že uvidíme obľúbené postavy Claire Redfield a Leona Kennedyho.

Resident Evil: Infinite Darkness vyjde niekedy v roku 2021 na Netflixe.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *