Preskočiť na obsah

Telefonáty zo záhrobia s Lin Shaye v horore ‚The Call‘

60 sekúnd bude trvať večnosť.

The Call je zaujímavý projekt už len menami, ktoré sa v jeho centre víria. Timothy Woodward Jr. (The Final Wish) je režisérom, svoju producentskú pečiatku na film odtlačil Jeffrey Reddick, tvorca filmovej série Nezvratný osud (Final Destination) a hlavné herecké úlohy si odohrali Lin Shaye, ktorú poznáte ako Elise Rainier z hororov Insidious a Tobin Bell, ktorého ste videli ako Jigsawa v hororovej sérii Saw.

Príbeh sa odohráva na jeseň v roku 1987 a je o partii tínedžerov, ktorí si v jeden večer zopakujú svoj tradičný „prank“ vo forme nevinného vandalizmu. Pri tomto veľmi zábavnom akte v susedstve stretnú nahnevanú postaršiu dámu Edith Cranston, ktorá sa snaží žiť vo svojom dome v pokoji so svojim manželom Edwardom.

Toto stretnutie tínedžerov s Edith dopadne tragicky – smrťou Edith.

Tu sa však príbeh nekončí. Edith totiž mená tínedžerov zahrnula vo svojom závete. Informáciu, ktorú im neskôr sprostredkoval Edward. Každý jeden z nich môže dostať 100 tisíc dolárov. Táto odmena má však len jednu drobnú podmienku. Každý jeden z nich musí vkročiť do miestnosti s telefónom, vytočiť číslo patriace Edith a vydržať presne jednu minútu.

Zosnulá Edith, s telefónom v hrobe, má s tínedžermi trochu iné plány.

The Call vyjde cez Cinedigm v kinách v USA 2. októbra.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *