Preskočiť na obsah

Dievča z pekla a potomok démona v horore Hell Girl

Stratená Charity.

Distribučná spoločnosť ITN Movies ešte tento rok vydá démonický horor od Lawrence-a Rigginsa s názvom Hell Girl (pôvodne Depraved). Vo filme navyše uvidíte zaujímavé mená ako Jae Head, Tara Westwood, Lauren Compton či dokonca Masha Malinina, ktorú fanúšikovia kapely Ghost mohli vidieť vo videoklipe k skladbe Cirice.

Na strane druhej, oficiálna synopsa a trailer vytvárajú jeden veľký chaos, takže ak po zhliadnutí traileru budete mať pocit zmätku a toho, že sme písali o úplne inom filme, upozorňujeme, že synopsa je od produkčnej spoločnosti Transcendent Entertainment.

Skupina samozvaných lovcov duchov a paranormálnych vyšetrovateľov sa živí podvodom. Každý z partie má vlastnú úlohu a spoločne si dopomáhajú vytvárať autentický paranormálny zážitok pred emocionálne zdrveným človekom, ktorý dúfal v odpovede a pokoj na duši. Lindsay zo skupiny nájde plagát, na ktorom je vypísaná odmena za nájdenie dievčaťa Charity.

Skeptických podvodníkov však zaskočí dôkaz o skutočných paranormálnych javoch a démonickej aktivite. Čo ich však privedie do šoku je to, že jeden člen z tímu kamarátov je potomok entity, ktorá panuje celej lokalite. Pred viac ako 160 rokmi sa na danom mieste totiž uskutočnilo supernaturálne počatie, ktorého krv stále kráča po zemskom povrchu. Potomok démona tak bude musieť čeliť svojmu pekelnému stvoriteľovi a nastaviť tak rovnováhu na Zemi.

Film Hell Girl zatiaľ nemá oficiálny dátum vydania, no štúdio ITN Movies by ho malo do sveta vypustiť ešte tento rok.

Trailer:

Zábery z filmu:

Značky: