Pripravovaný film Resident Evil dostal oficiálny podtitul

Johannes Roberts oznámil podnázov filmu Resident Evil.

Vitajte v ikonickom meste.

Chystá sa návšteva do jednoduchších zombie časov pred začiatkom druhého milénia. Pripravovaný filmový reštart Resident Evil série od režiséra Johannesa Robertsa (47 metrov pod hladinou) sa bude držať hernej predlohy omnoho prísnejšie, než tomu bolo v ére s Milou Jovovich. Stále pod produkčnou hlavičkou Constantin Film, sa nový film vydá kompletne novou cestou. Bude totiž adaptáciou prvých dvoch hier Resident Evil.

Fanúšikovia hernej série a hlavne Resident Evil a Resident Evil 2 sa môžu tešiť nielen na obľúbené postavy Chrisa Redfielda, Claire Redfieldovej, Leona S. Kennedyho a Jill Valentineovej, ale aj na ikonické herné lokácie policajnej stanice a Spencerovho sídla. Režisér nového filmu v rozhovore na SXSW pre IGN navyše prezradil aj oficiálny podtitul. Plný názov prvého filmu reštartu série je Resident Evil: Welcome to Raccoon City.

Resident Evil: Welcome to Raccoon City je odlišný a samostatný projekt od animovanej série a live-action seriálu predstavujúceho originálny príbeh. To len pre prípad, ak ste na sekundu mali vo svete Resident Evil chaos.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *