Preskočiť na obsah

Tom Holland, Robert Pattinson a Bill Skarsgård v hororovom trileri ‚Ďábel‘ už tento september

Keď skutočnosť vyzerá ako diablova fantázia.

Ako vám znie kombinácia bizarného, napínavého príbehu a hereckého osadenstva spočívajúceho z mien ako Bill Skarsgård (To, To: Kapitola II, Castle Rock), Mia Wasikowska (Crimson Peak, Stoker), Tom Holland (Avengers: Endgame, Spider-Man: Ďaleko od domova) a Robert Pattinson (The Lighthouse, Tenet)?

Oh, nič? A čo keď prihodíme Haley Bennett (Dievča vo vlaku, Swallow), Douglas Hodge (Joker, Čierne zrkadlo, The Report), Sebastian Stan (Avengers: Endgame, Kapitán Amerika: Zimný vojak) a Riley Keough (Mad Max: Fury Road, Prichádzajú v noci, The House that Jack Built)?

Pretože presne takú hereckú silu skombinoval Netflix pre svoju šialenú adaptáciu románu The Devil All the Time od Donalda Ray Pollocka. Tú si pod režisérsku a scenáristickú moc vzal Antonio Campos, ktorého schopnosti ste mohli vidieť v obľúbených seriáloch The Sinner a Punisher.

O čom tento hviezdami preplnený film teda bude?

Oboje synopsa i trailer sú úmyselne vágne. Príbeh sa však bude odohrávať v rozmedzí druhej svetovej vojny a vojny vo Vietname, v meste Knockemstiff, Ohio a v blízkom okolí. Arvin Russel, dobrák, ktorý si tyká s násilím, sa ocitne v centre krížiacich sa príbehov neuveriteľne surreálnych postáv. Bezbožný kazateľ, manželský pár sériových vrahov s láskou k fotomodelingu, hudobne nadaný kriminálnik úspešne na úteku a umučený veterán, ktorého preliate litre krvi nedokázali zachrániť manželku pred rakovinou.

Svet sa točí bez prestávky a aj Arvin sa ocitne v moci temných síl slintajúcich nad životom jeho samotného i jeho rodiny. Kam sa človek pozrie, všetko je v konečnom dôsledku len boj medzi spravodlivosťou a korupciou.

Film Ďábel (The Devil All the Time) vyjde na našom Netflixe už 16. septembra.

Odkaz na film: https://www.netflix.com/sk-cs/title/81028870

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *