Desiata sezóna American Horror Story ponúkne dvojitú dávku hororu

Ani ryba, ani rak.

Ryan Murphy, tvorca hororového antologického seriálu American Horror Story, si odskočil na Instagram oznámiť témy a názov pripravovanej desiatej sezóny AHS. Ako býva zvykom pri marketingovej stratégii AHS, do premiéry prvej epizódy nás zrejme čakajú desiatky drobných teaserov. V tomto prípade nám Ryan Murphy oznámil pomerne dôležité informácie. Desiata sezóna American Horror Story bude zložená až z dvoch príbehov – jedného na súši a druhého pri mori. Aj z toho dôvodu bude podnázov série Double Feature.

Viac detailov ešte nie je známych, no Ryan Murphy už stihol – ako inak než na Instagrame – načrtnúť možné témy oboch príbehov. Ten „pri mori“ sa bude týkať bizarných morských kreatúr s ostrými zubami. Nejeden by ich mohol označiť za sirény. Ten „na súši“ bude pravdepodobne súvisieť s Murphym zdieľaným záberom zobrazujúcim zvláštne vysoké postavy. Žeby bol spojovníkom samotný H.P. Lovecraft?

V každom prípade, tento rok v neurčitý dátum nás po dvoch rokoch od 1984 čaká nová a to dvojitá sezóna AHS: Double Feature a uvidíme v nej okrem Macaulaya Culkina aj Leslie Grossman, Adinu Porter, Kathy Bates, Evana Petersa, Lily Rabe, Angelicu Ross, Frances Conroy či Finna Wittrocka.

Vývoj American Horror Story: Double Feature budeme pozorne sledovať.


Publikovaný

v

,

od

Značky:

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *