Desiata sezóna American Horror Story ponúkne dvojitú dávku hororu

Desiata sezóna American Horror Story dostala svoj názov.

Ani ryba, ani rak.

Ryan Murphy, tvorca hororového antologického seriálu American Horror Story, si odskočil na Instagram oznámiť témy a názov pripravovanej desiatej sezóny AHS. Ako býva zvykom pri marketingovej stratégii AHS, do premiéry prvej epizódy nás zrejme čakajú desiatky drobných teaserov. V tomto prípade nám Ryan Murphy oznámil pomerne dôležité informácie. Desiata sezóna American Horror Story bude zložená až z dvoch príbehov – jedného na súši a druhého pri mori. Aj z toho dôvodu bude podnázov série Double Feature.

Viac detailov ešte nie je známych, no Ryan Murphy už stihol – ako inak než na Instagrame – načrtnúť možné témy oboch príbehov. Ten „pri mori“ sa bude týkať bizarných morských kreatúr s ostrými zubami. Nejeden by ich mohol označiť za sirény. Ten „na súši“ bude pravdepodobne súvisieť s Murphym zdieľaným záberom zobrazujúcim zvláštne vysoké postavy. Žeby bol spojovníkom samotný H.P. Lovecraft?

V každom prípade, tento rok v neurčitý dátum nás po dvoch rokoch od 1984 čaká nová a to dvojitá sezóna AHS: Double Feature a uvidíme v nej okrem Macaulaya Culkina aj Leslie Grossman, Adinu Porter, Kathy Bates, Evana Petersa, Lily Rabe, Angelicu Ross, Frances Conroy či Finna Wittrocka.

Vývoj American Horror Story: Double Feature budeme pozorne sledovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *