Preskočiť na obsah

Krv. Sex. Masochizmus. Sadizmus. Predstavujeme vám horor Clownface

Horor Clownface hľadá podporu na Kickstarteri.

Horor od fanúšikov pre fanúšikov. Tak sa dá kategorizovať počin Clownface od Alexa Bourneho, pre ktorého pôjde o celovečerný režisérsky debut. Predtým sa na režisérsku stoličku postavil pri produkcii hororovej antológie The House of Screaming Death (2017).

Film Clownface je o verejnom tajomstve malého mestečka. Pravda maskujúca sa za legendu o bezmennom vrahovi, ktorý nosí masku ušitú zo svojich obetí a terorizuje miestnych obyvateľov. Ľudia miznú, odchádzajú, no každý sa snaží tváriť, že sa absolútne nič nedeje. Clownface má tak voľnú ruku pri svojej zábavke.

Tento desivý príbeh sa dočká rozuzlenia rok po únose Zoe. Jej kamarátka Jenna sa skutočne veľmi snaží dať si svoj život dokopy, no túto utrápenú snahu jej naruší Owen. Jeho rodina bola obeťou masakru zamaskovaného vraha presne pred 10 rokmi a Jennu presvedčí o tom, že Clownface drží jej kamarátku v zajatí, kým nájde dokonalú kožu. Jennu i najmenšia šanca na záchranu jej kamarátky namotivuje dostatočne k tomu, aby sa rozhodla konať a postaviť sa vraždiacemu monštru tvárou v tvár.

Clownface má však roky skúseností a ak je v niečom dobrý, tak v sledovaní jeho obetí a precíznom vyrezaní kože z ich tiel.

Film je z produkcie Hellbound Media. Spoločnosť sa predtým venovala komiksom, medzi ktoré patrí aj úspešná hororová séria Slaughterhouse Farm, či komiks The Disease. V prípade Clownface chceli vzdať poctu slasherom 80. rokov a navodiť atmosféru záhady. Cieľom tvorcov bolo prebádať témy sadomasochizmu, traumy a pomsty.

Momentálne je natočená asi jedna tretina filmu. Na úspešné dokončenie prebieha crowdfungingová kampaň na Kickstarteri. Potrebných je vyzbierať 8 tisíc britských libier. Ak chcete prispieť, dostať odmenu, alebo sa len dozvedieť o filme ešte viac, navštívte ich stránku TU.

Vo filme si zahrali Hannah Douglas (U Want Me 2 Kill Him), Dani Tonks (Parasitic Twin), Richard Bucker (The House of Screaming Death), Thomas Loone (Wuthering Heights) a Philip Bailey (Doctor Who & Carnival of Sorrows).

Presný dátum vydania (ak kampaň prebehne úspešne) nie je známy. No vydanie digitálnej verzie sa očakáva v júni roku 2018 a DVD verzia v októbri. DVD verzia je však limitovaná pre tých, ktorí prispejú určitou sumou.

Špeciálny Kickstarter klip:

Trailer z roku 2016:

Zábery z filmu:

Plagát:

1 názor na “Krv. Sex. Masochizmus. Sadizmus. Predstavujeme vám horor Clownface”

  1. Pingback: Masochistický 'Clownface' si z vás ušije novú masku | Horormagória

Komentáre sú uzavreté.