Preskočiť na obsah

Pokračovanie Halloweenu dostalo novú upútavku

Halloween zabíja na budúci Halloween.

Dnes o šiestej hodine večer nášho času sa konal virtuálny BlumFest 2020, teda festival produkčnej spoločnosti Blumhouse Productions. Keďže sa blíži sviatok Halloween a na tento mesiac bola pôvodne naplánovaná – a neskôr odložená – premiéra pokračovania 2018 sequelu Halloweenu, nebolo by morálne správne, aby Blumhouse fanúšikom neponúkli aspoň kúsok Michaela Myersa.

Blumhouse a rovnako aj distribučná spoločnosť Universal Pictures vydali čerstvú a drobnú 36 sekundovú ochutnávku pokračovania s názvom Halloween zabíja (Halloween Kills). Na rozdiel od teaseru z júla tohto roku ponúka viac scén, viac akcie a hlavne viac maskovaného Michaela.

Halloween zabíja nadväzuje na záver Halloweenu z roku 2018. Ak ste sa mu z nejakého dôvodu doteraz vyhýbali, je ideálna chvíľa túto chybu napraviť. Halloween zabíja zrežíroval David Gordon Green a scenár dali dokopy Scott Teems a Danny McBride

Vo filme si zahrali Jamie Lee Curtis, Andi Matichak, Judy Greer, Anthony Michael Hall, Kyle Richards, Nick Castle, Robert Longstreet, James Jude Courtney a Dylan Arnold.

Halloween zabíja (Halloween Kills) je z produkcie Blumhouse Productions, Miramax a Trancas International Films a v slovenských a českých kinách vyjde 14. októbra 2021 vďaka CinemArt. V USA vyjde 15. októbra 2021.

Teaser trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *