Preskočiť na obsah

Mesto duchov ožije v horore ‚Angel‘

Keď mesto duchov ožije.

Indie horor s pomerne jednoduchým názvom Angel je oficiálne pod hlavičkou distribučnej spoločnosti ITN Distribution. Film z produkcie Concept Media Films a od filmára Toryho Jonesa si odbil svoju kino premiéru už v júli minulého roku. V januári tohto roku vyšla aj Blu-ray verzia v limitovanom množstve.

Po úspešnej festivalovej sezóne sa Angel dostane do väčšieho počtu domácností vďaka spoločnosti ITN Distribution, ktorá dnes vydala oficiálny trailer. Angel navyše pôsobí ako zaujímavý prírastok do nezávislej americkej tvorby.

Príbeh je zasadený do drobného mestečka Raven Rock, ktoré v roku 1986 zasiahla tragédia obrovského a násilného masakru. Tí, čo prežili, mestečko okamžite opustili a Raven Rock tak upadol do prázdnej dimenzie zabudnutia. Výkriky existencie vychádzali len z úst milovníkov strašidelných príbehov. Tí si každý jeden prípad nezvestnej osoby okamžite vysvetlili strašidelnou silou mestečka.

Keď sa bohatému Benjaminovi Weaverovi stratí dcéra Ava, svoju nádej vsadí na skupinu mladých a šikovných investigatívnych novinárov so záľubou v záhadách. Po príchode sa všetci zamilujú do desivej histórie, no čoskoro prídu na to, že mestečko Raven Rock nie je až také prázdne, ako sa na prvý pohľad zdalo.

Vo filme Angel od Toryho Jonesa si zahrali Sonya Delormier, Cameryn Zupon, Katie Hubbard, Morgan Pyle, Remi Deupree, Chelsea Skalski, Dale Miller, Tyler Riley a mnohí iní.

Angel je z produkcie Concept Media Films, Jonestown Films a vyjde v roku 2020 vďaka ITN Distribution.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: