Šialená ‚Slečna beštia‘ dostala druhú upútavku

Slečna beštia (Freaky) dostala druhý trailer.

Prejsť jednu míľu v iného topánkach.

V septembri vyšiel prvý trailer na pripravovaný komediálny horor Freaky (u nás Slečna beštia) od produkčnej spoločnosti Blumhouse a režiséra Christophera Landona, zodpovedného za Happy Death Day a Happy Death Day 2U (Všetko najhoršie, Všetko najhoršie 2). Nový trailer s názvom Slaughterhouse sprevádza pieseň Just A Girl od No Doubt a pripraví vás na akčnú zmes humoru a hororu.

Film je o sedemnásťročnej Millie Kessler, obyčajnej vysokoškolskej študentke vo svojom meste s blaženým názvom Blissfield, kde sa snaží prežiť nástrahy tínedžerského života a nepopulárnosti v škole. Navyše ju cez víkend čaká Homecoming – tradícia vítania študentov.

Ako by toho nebolo málo, stane sa terčom miestneho sériového vraha známeho pod prezývkou The Blissfield Butcher. Ten si ju nájde a so svojou dýkou ju zabije.

Nešlo však o obyčajnú dýku. Mystická starožitná zbraň spôsobila to, že vrah a obeť si vymenili telá.

Millie sa ocitne v tele svojho vraha, po ktorom ide celé mesto. No a slávne neslávny Blissfield Butcher sa prebudí v tele 17 ročnej Millie. Millie má len jeden deň na to, aby získala svoje telo späť. Čo je horšie je však to, že Butcher si život v mladom ženskom tele zamiloval a nehodlá sa ho vzdať.

Vo filme si zahrali Kathryn Newton. Vince Vaughn, Misha Osherovich, Celeste O’Connor, Uriah Shelton, Katie Finneran, Dana Drori, Alan Ruck.

Freaky (Slečna beštia) je z produkcie Blumhouse Productions a Divide/Conquer a u nás vyjde v kinách cez CinemArt 19. novembra. V Česku vyjde neskôr 3. decembra cez CinemArt.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *