Preskočiť na obsah

Zakrvavené svadobné šaty a mŕtvy ženích vytvoria záhadu v seriálovom trileri ‚Possessions‘

Smrť v bielom.

Possessions je seriál, ktorý sa pohrá s mysľou každého diváka. Je totiž o zamilovanej dvojici Natalie a Eranovi. Dvojici tak zamilovanej, že sa odhodlali zosobášiť a to hneď v Izraeli, rodnej krajine Erana. Nie všetci členovia oboch rodín boli so svadbou až tak veľmi spokojní, no pre ich „šťastie“, lamentovať nad osudom páru stihli len do hromadného tanca. Natalie vo večer svojej svadby prišla medzi hostí v nádherných zakrvavených šatách a za módny symbolický doplnok si zvolila ostrý nôž.

Natalie je v šoku, trasie sa absolútne si na nič nespomína. Obvinená z vraždy čelí temnej budúcnosti v cele a jedinou možnou záchranou je Karim, diplomat pomáhajúci občanom Francúzska v Izraeli. Natalie podľa vlastných slov netuší, čo sa deje a odmieta priznať svoju vinu – i v možnom prípade sebaobrany. Naozaj amnéziu len predstiera? A čo jej zahojené rany na tele? Bol Eran ideálny manžel alebo monštrum? Je za vraždou zodpovedný niekto z nespokojnej rodiny? A čo ak ide o prefíkaný plán Natalie?

Za Possessions stojí Shahar Magen (Sirens) a zahrali si v ňom Nadia Tereszkiewicz, Reda Kateb, Imri Biton, Judith Chemla, Ariane Ascaride, Dominique Valadié, Evelin Hagoel, Nora Koler, Aloise Sauvage, Tchéky Karyo a iní.

Seriál Possessions sa dočká premiéry 28. januára 2021 na HBO Max.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *