Osem mrazivých príbehov z nočných môr v horore ‚A Night of Horror‘

Osem desivých príbehov v jednom balení. Vitajte v rádiu z nočných môr.

Zhasnite svetlá a započúvajte sa…

Patríte medzi tých, ktorí konzumujú horor aj audio formou? Či už ide o podcasty alebo desivé príbehy na YouTube, ktoré si pravidelne púšťate pred spaním, je neodvrátiteľným faktom to, že horor „so zatvorenými očami“ má svoje čaro.

Presne tomu sa venuje Rod. Vlastní totiž svoju rádio show s veľavravným názvom Nightmare Radio. Vždy večer, Rod sa vo svojom tmavom štúdiu pritisne k svojmu mikrofónu a odprezentuje niekoľko krátkych, no mrazivých príbehov.

Jeden večer sa však stane niečo, čo vydesí aj jeho. Zo známej a možno až monotónnej rutiny ho vykoľají telefonát. Telefonát vydeseného dieťaťa. Hovor, ktorý zmení všetko.

A Night of Horror: Nightmare Radio je hororová antológia obsahujúca 8 krátkych filmov od 10 talentovaných filmárov. Medzi nimi nájdete mená ako Pablo S. Pastor, Adam O’Brien či bratov Luciana a Nicolása Onettiovcov. Je pravdepodobné, že väčšina z vás pozná virálny krátky film The Smiling Man od A.J. Brionesa.

V antológii si zahrali Patricia Arizmendi, Adrián Barriopedro, Stella Charrington, David Breen, Strange Dave, Abbi Chally a mnohí iní.

A Night of Horror: Nightmare Radio je z produkcie Black Mandala. Od nich sme tu mali naposledy film Abrakadabra. Film vyjde 01.09.2020 na VOD a DVD cez Uncork’d Entertainment.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *