Z desivej farmy niet úniku vo filme ‚The Haunting of Grady Farm‘

Na Gradyho farme sa deje niečo nevysvetliteľné.

Niekedy sú strašidelné príbehy pravdivé.

Návšteva údajne démonmi, duchmi či bizarnými bytosťami obývaných miest je veľmi príjemným adrenalínovým hoby. Keď vám však za to aj platia, dá sa to vôbec nazvať prácou? Práve takéto šťastie má Emily Wolf, ktorá má vlastnú cestovateľskú TV show, v ktorej navštevuje na legendy bohaté miesta. Vždy išlo len o milý výlet, nie moc odlišný od návštevy kina počas premietania hororového filmu. Občas nejaký nevysvetliteľný zvuk, šmuha na kamere. Proste zábava, ktorú by privítal každý fanúšik strašidelných filmov.

No tentokrát príde povestná výnimka potvrdzujúca pravidlo. Epizóda show, ktorá zmení život Emily i jej malého štábu. Odohráva sa na vidieku na Floride. Nachádza sa v nej drobná farma, ktorú prenasledujú miestne strašidelné príbehy. Posadnutia, démoni, možno ešte niečo horšie. Atmosférická reportáž z desivo vyzerajúcej farmy sa však premení na horor. Niečo sa tam deje a Emily dostane viac, než pár povestí.

Horor The Haunting of Grady Farm zrežíroval Matt Dickstein. Scenár napísali Jeremiah Burton, Malia Miglino, Shane Hartline, Ben Kaplan. Vo filme si zahrali Alex Owens-Sarno, Josh Server, Shane Hartline, Lauren O’Quinn, Jennifer Christa Palmer, Melissa Chandler, Malia Miglino, Alanna Topps.

The Haunting of Grady Farm je z produkcie Dreamatorium a vyjde na VOD 3. novembra cez High Octane Pictures.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *